Uutiset // News

luuranko Uusi vuosi, uudet kujeet!

Jatkan vielä avaruusteemalla tän vuoden, mutta omaksi haasteekseni olen ottanut opetella paremmaksi piirtäjäksi.

Tämä tarkoittaa vähemmän sarjakuvia ja enemmän kuvia hetken aikaa. Koitan kuitenkin myös laittaa taidot käyttöön ja tehdä silloin tällöin jotain valmista!

Sarjikset // Comics

Kilpikonna

Tue, 04/17/2018 - 10:33

Piirrustusharjotteluja Luonnontieteellisessä

sivu 14

Mon, 04/16/2018 - 09:39

Avaruusmatka 2218: Venus

Thu, 04/12/2018 - 11:34

Uusi sarja, mitä teen kertoo aurinkokunnan taivaankappaleista. Ekana oli tänä vuonna Venus!

sivu 13

Thu, 04/05/2018 - 09:17

sivu 12

Thu, 03/29/2018 - 08:26

sivu 11

Thu, 03/22/2018 - 12:02

sivu 10

Thu, 03/08/2018 - 08:29

sivu 09

Fri, 03/02/2018 - 18:41

sivu 08

Thu, 02/22/2018 - 08:27

sivu 07

Thu, 02/15/2018 - 10:26