Uutiset // News

Suomen suurin kommunisti on päässyt sarjakuva-Finlandiasta kisailemaan top kymppiin!

Palkinto valitaan Tampere Kuplii - sarjakuvafestivaaleilla Tampereella, eli sitä odotellessa.

kuva albumista

Sarjikset // Comics

Kilpikonna

Tue, 04/17/2018 - 10:33

Piirrustusharjotteluja Luonnontieteellisessä

sivu 14

Mon, 04/16/2018 - 09:39

Avaruusmatka 2218: Venus

Thu, 04/12/2018 - 11:34

Uusi sarja, mitä teen kertoo aurinkokunnan taivaankappaleista. Ekana oli tänä vuonna Venus!

sivu 13

Thu, 04/05/2018 - 09:17

sivu 12

Thu, 03/29/2018 - 08:26

sivu 11

Thu, 03/22/2018 - 12:02

sivu 10

Thu, 03/08/2018 - 08:29

sivu 9

Fri, 03/02/2018 - 18:41

sivu 8

Thu, 02/22/2018 - 08:27

sivu 7

Thu, 02/15/2018 - 10:26