Uutiset // News

Tapahtumaa piisaa nyt syksyllä, nimittäin meen Turun varjokirjamessuille feminististä sarjistoimintaa edustamaan.

Pidän piirrustustyöpajan Lauantaina 8.10. klo 17.00 ja muuten myyn sarjiksiani Femicomixin pöydässä.

Ohjelmaa on paljon enemmänkin, tervetuloa!

17.00 Femicomixin piirustustyöpaja. Piirrä nähdäksesi enemmän, tyhjennä mielesi ja anna kynän viedä! Pieni työryhmä, jossa ei tavoitella täydellisyyttä vaan tehdään piirtämisestä tutkimusmatka. // Drawing workshop. Draw to see more, empty your mind, and let the pen lead you! A small workshop, where perfection is not the goal and drawing is approached as an exploration.

Turun varjokirjamessut Kirjakahvilassa

Sarjikset // Comics

viikko 42

Wed, 07/03/2013 - 14:00 ,

viikko 41

Wed, 06/26/2013 - 13:59 ,

viikko 39

Wed, 06/12/2013 - 13:58 ,

viikko 38

Wed, 06/05/2013 - 13:57 , , , ,

viikko 37

Wed, 05/29/2013 - 13:56

viikko 36

Wed, 05/22/2013 - 13:54 ,

viikko 35

Wed, 05/15/2013 - 13:53 , ,

viikko 34

Wed, 05/08/2013 - 13:51 , , ,

viikko 32

Wed, 04/24/2013 - 13:51

viikko 31

Wed, 04/17/2013 - 13:50 , ,