Uutiset // News

Tässä loppuvuonna ei ole nyt tiedossa mitään erikoista, joten toivotan hyvää joulua ja uutta vuotta.

Ensivuodesta voin kertoa sen verran, että olen antanut itselleni haasteen piirtää tänne blogiin yksi sivu viikossa (paitsi lomilla).

Mutta tarkemmin siitä mitä seuraa sitten vuodenvaihteen jälkeen!

Sarjikset // Comics

viikko 45

Wed, 07/24/2013 - 14:05 ,

viikko 44

Wed, 07/17/2013 - 14:04 , ,

viikko 43

Wed, 07/10/2013 - 14:02 , ,

viikko 42

Wed, 07/03/2013 - 14:00 ,

viikko 41

Wed, 06/26/2013 - 13:59 ,

viikko 39

Wed, 06/12/2013 - 13:58 ,

viikko 38

Wed, 06/05/2013 - 13:57 , , , ,

viikko 37

Wed, 05/29/2013 - 13:56

viikko 36

Wed, 05/22/2013 - 13:54 ,

viikko 35

Wed, 05/15/2013 - 13:53 , ,