Uutiset // News

Suomen suurin kommunisti on päässyt sarjakuva-Finlandiasta kisailemaan top kymppiin!

Palkinto valitaan Tampere Kuplii - sarjakuvafestivaaleilla Tampereella, eli sitä odotellessa.

kuva albumista

Sarjikset // Comics

sivu 5

Mon, 09/06/2010 - 10:20

sivu 4

Sat, 09/04/2010 - 10:19

sivu 3

Fri, 09/03/2010 - 10:18

sivu 2

Thu, 09/02/2010 - 10:17

sivu 1

Wed, 09/01/2010 - 10:16

6

Mon, 11/30/2009 - 13:37

5

Thu, 11/26/2009 - 13:36

4

Tue, 11/24/2009 - 13:36

3

Fri, 11/20/2009 - 13:35

2

Wed, 11/18/2009 - 13:35