Uutiset // News

Suomen suurin kommunisti on päässyt sarjakuva-Finlandiasta kisailemaan top kymppiin!

Palkinto valitaan Tampere Kuplii - sarjakuvafestivaaleilla Tampereella, eli sitä odotellessa.

kuva albumista

Sarjikset // Comics

sivu 3

Wed, 11/24/2010 - 10:09

sivu 2

Tue, 11/23/2010 - 10:09

sivu 1

Fri, 11/19/2010 - 10:08

sivu 4

Mon, 11/01/2010 - 10:05

sivu 3

Fri, 10/29/2010 - 11:05

sivu 2

Thu, 10/28/2010 - 11:04

sivu 1

Wed, 10/27/2010 - 11:02

sivu 8

Thu, 09/09/2010 - 10:21

sivu 7

Wed, 09/08/2010 - 10:20

sivu 6

Tue, 09/07/2010 - 10:20